TS-1 механикалык операциялык столу дат баспас болоттон жасалган, ал жогорку механикалык бекемдикке, коррозияга туруктуулукка жана оңой тазалоого ээ.
Гидравликалык жетек менен керебеттин бетинин бийиктигин тууралаңыз жана башка жардамчы шаймандар менен арткы буттун плитасынын бурчун тууралаңыз.
Гидравликалык операциялык столдун Т формасындагы негизи туруктуу жана көп убакыт иштеген дарыгерлерге буттарына жетиштүү орун бере алат.
Ар кандай керектөө муктаждыктары бар адамдар үчүн ылайыктуу интегралдык бут пластинасы жана бөлүнгөн бут пластинасынын эки тандоосу бар.
1.Т базасы
Кол менен башкарылуучу операциялык столдун эргономикалык Т-формасындагы негизи жакшы туруктуулукка жана ийкемдүү кыймылга гана ээ болбостон, дарыгерлерге узак мөөнөттүү жумуш учурунда чарчоону азайтуу үчүн жетиштүү бут мейкиндигин камсыз кылат.
2.Орнотулган бөйрөк көпүрөсү
Орнотулган бел көпүрөсү 110 ммге көтөрүлө алат, бул дарыгерлерге бөйрөккө операция жасоого ыңгайлуу.
3. Ар кандай аксессуарлар
Стандарттык аксессуарларга ар кандай операцияларды жеңилдетүү үчүн ийинге таяныч, ийинге таяныч, денеге таяныч, наркоз экраны жана бутка таяныч кирет.
4. Гидравликалык көтөрүү системасы
Ал гидравликалык кыймылдаткыч менен иштейт жана механикалык операциялык столдун бетинин бийиктиги бут педалы менен жөнгө салынат. Ал жылмакай жана тынч иштейт. Электр энергиясы өчүк болсо да, кадимкидей иштей алат. Туруксуз электр энергиясы бар аймактар үчүн гидравликалык операциялык столдорду тандаса болот.
5.Буттун бир бүтүн плитасы же буттун экиге бөлүнгөн плитасы
Жалпы бут пластинкасынын жөнөкөй версиясы бар, баасы да ыңгайлуу. Ошондой эле, буттун экиге бөлүнгөн пластинкасы бар, аны өйдө-ылдый тууралоого болот жана ар кандай бут операцияларын жеңилдетүү үчүн сыртка карай кеңейтүүгө болот.
Pараметрлер
| Модель буюму | TS-1 механикалык операциялык стол |
| Узундугу жана туурасы | 1980мм*500мм |
| Бийиктик (өйдө жана төмөн) | 950 мм/750 мм |
| Башкы пластина (өйдө жана ылдый) | 45°/ 90° |
| Арткы пластина (өйдө жана ылдый) | 75°/ 30° |
| Буттун табагы (өйдө / ылдый / сыртка) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тескери Тренделенбург | 20°/ 30° |
| Капталга эңкейтүү (Сол жана Оң) | 20°/ 20° |
| Бөйрөк көпүрөсүнүн бийиктиги | ≥110 мм |
| Матрац | Эстутум матрасы |
| Негизги материал | 304 дат баспас болоттон жасалган |
| Максималдуу жүк көтөрүмдүүлүгү | 200 кг |
| Кепилдик | 1 жыл |
Sстандарттуу аксессуарлар
| Жок. | Аты | Сандар |
| 1 | Анестезия экраны | 1 даана |
| 2 | Денени колдоо | 1 жуп |
| 3 | Колду колдоо | 1 жуп |
| 4 | Ийинге таянуу | 1 жуп |
| 5 | Тизе таягы | 1 жуп |
| 6 | Бекитүүчү кыскыч | 1 топтом |
| 7 | Матрац | 1 топтом |