TF Гидравликалык гинекологиялык операциялык стол, корпус, мамыча жана негиз дат баспас болоттон жасалган, жогорку механикалык бекемдикке, коррозияга туруктуулукка ээ жана тазалоого жана дезинфекциялоого ыңгайлуу.
Бул гидравликалык гинекологиялык операциялык столу стандарттуу түрдө ийин таянычы, ийин боосу, туткасы, бут таянычы жана педальдары, чыпкасы бар кир жуугуч раковинасы жана кошумча гинекологиялык текшерүү лампасы менен келет.
Гидравликалык гинекологиялык операциялык столдун бийиктигин педальдар менен, ал эми керебеттин жантайышын туткасын чайкап тууралоого болот.
Тормоз басылганда, керебеттин түбүндөгү бекитилген негиз ылдый түшүрүлөт, бул жер менен тийүү аянтын көбөйтөт жана керебеттин туруктуулугун камсыздайт.
Ал гинекологияда, акушерликте, урологияда жана аноректалдык хирургияда кеңири колдонулат.
1. Дат баспас болоттон жасалган материал
Гидравликалык гинекологиялык операциялык столдун негизги корпусу, каптал рейкалары, көтөргүч колонкасы жана негизи жогорку механикалык бекемдикке, коррозияга туруктуулукка жана оңой тазалоого ээ болгон жогорку сапаттагы 304 дат баспас болоттон жасалган.
2. Кең стол бети
Гидравликалык гинекологиялык операциялык столдун бетинин туурасы 600 ммге жетиши мүмкүн, бул белгилүү бир дене түзүлүшүндөгү адамдар үчүн абдан ыңгайлуу жана ыңгайлуулукту жакшыртат.
3. Көп функциялуу аксессуарлар
Стандарттуу ийин таянычынан тышкары, ийин боолору, туткалары, бут таянычтары, бут педалдары, дренаж, гинекологиялык текшерүү лампасы дагы кошумча түрдө жеткиликтүү.
4. Уникалдуу бекитилген бут
Уникалдуу операциялык столдун бутунун бекитилиши жер менен байланыш аянтын көбөйтөт жана гидравликалык гинекологиянын туруктуулугун камсыз кылат.
Параметрлер
| Модель буюму | TF Гидравликалык Гинекологиялык Операциялык Стол |
| Узундугу жана туурасы | 1800 мм * 600 мм |
| Бийиктик (өйдө жана төмөн) | 900 мм / 680 мм |
| Тренделенбург/Тескери Тренделенбург | 8°/ 20° |
| Арткы пластина (өйдө жана ылдый) | 70°/ 11° |
| Чыңалуу | 220В/110В |
| Жыштык | 50Гц / 60Гц |
| Матрац | Түзүлбөгөн матрац |
| Негизги материал | 304 дат баспас болоттон жасалган |
| Максималдуу жүк көтөрүмдүүлүгү | 173 кг |
| Кепилдик | 1 жыл |
SстандарттууАксессуарлар
| Жок. | Аты | Сандар |
| 1 | Колду колдоо | 1 жуп |
| 2 | Тутка | 1 жуп |
| 3 | Буттун табагы | 1 даана |
| 4 | Матрац | 1 комплект |
| 5 | Таштанды бассейни | 1 даана |
| 6 | Бекитүүчү кыскыч | 1 жуп |
| 7 | Тизе таягы | 1 жуп |
| 8 | Педаль | 1 жуп |