Бул электрогидравликалык операциялык стол 5 бөлүктөн турат: баш бөлүгү, арткы бөлүгү, жамбаш бөлүгү, эки бөлүнүүчү бут бөлүгү.
Жогорку жарык өткөрүүчү була материалы жана 340 мм горизонталдык жылмакайлык рентген сканерлөө учурунда сокур чекиттердин жоктугун камсыздайт.
Бул электрогидравликалык операциялык стол көйгөйсүз иштөөнү камсыз кылуу үчүн кош башкаруу системасы менен жабдылган.
Ал көп функциялуу баш алкагы жана ортопедиялык тартуу алкагы менен жабдылышы мүмкүн.
Бир баскыч менен баштапкы абалга келтирүү функциясы, баштапкы горизонталдык абалды калыбына келтире алат. Бир баскыч менен бүгүү жана тескери бүгүү, электрдик бут тактасы функциясы көп убакытты үнөмдөйт.
Ал ар кандай операцияларга, мисалы, курсак хирургиясы, акушердик, гинекологиялык, ЛОР, урология, аноректалдык жана ортопедия ж.б. үчүн ылайыктуу.
1.Узунураак жана кеңирээк стол бети
Электро-гидравликалык операциялык столдун бетинин узундугу 2180 ммге, ал эми туурасы 550 ммге жетиши мүмкүн, бул айрым атайын топтордун муктаждыктарына ылайыктуу жана бейтаптын ыңгайлуулугун жогорулатат.
2. Кош башкаруу системасы
Электро-гидравликалык операциялык стол көйгөйсүз иштөөнү камсыз кылуу үчүн негизги башкаруу/көмөкчү контроллер кош системасы менен жабдылган.
3. Ийүү жана кайра бүгүү жана бир баскыч менен баштапкы абалга келтирүү
Бир баскычтуу баштапкы абалга келтирүү функциясы баштапкы горизонталдык абалды, бир баскычтуу бүгүүнү жана тескери бүгүүнү калыбына келтире алат
4. Кошумча электр менен жөнгө салынуучу бут пластинасы
Бут плитасынын сайылуучу модулдук дизайны бут плитасын электрдик түрдө тууралай алат, бул абалды тууралоо убактысын бир топ үнөмдөйт.
5. Орнотулган кайра заряддалуучу батарея
TDY-Y-2 электр-гидравликалык операциялык столу жогорку өндүрүмдүүлүктөгү кайра заряддалуучу батарея менен жабдылган, ал 50 операциянын муктаждыктарын канааттандыра алат. Ошол эле учурда, ал максималдуу коопсуздукту камсыз кылуу үчүн электр энергиясын берүү үчүн AC кубат булагына ээ.
Pараметрлер
| МодельБуюм | TDY-Y-2 электрогидравликалык операциялык стол |
| Узундугу жана туурасы | 2170мм*550мм |
| Бийиктик (өйдө жана төмөн) | 1100 мм / 690 мм |
| Башкы пластина (өйдө/ылдый/ийкемдүү) | 45°/ 90°/ 40° |
| Арткы пластина (өйдө жана ылдый) | 85°/ 40° |
| Буттун табагы (өйдө / ылдый / сыртка) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тескери Тренделенбург | 30°/ 30° |
| Капталга эңкейтүү (Сол жана Оң) | 20°/ 20° |
| Бөйрөк көпүрөсүнүн бийиктиги | 100 мм |
| Горизонталдык жылдыруу | 350 мм |
| Нөлдүк позиция | Бир баскыч, стандарттуу |
| Флекс/Рефлекс | Айкалыштырылган операция |
| Рентген тактасы | Кошумча |
| Башкаруу панели | Стандарттык |
| Авариялык токтотуу баскычы | Стандарттык |
| Электромотор системасы | Тайвандан келген Чаогер |
| Чыңалуу | 220В/110В |
| Жыштык | 50Гц / 60Гц |
| Кубаттуулуктун шайкештиги | 1.0 кВт |
| Батарея | Ооба |
| Матрац | Эстутум матрасы |
| Негизги материал | 304 дат баспас болоттон жасалган |
| Максималдуу жүк көтөрүмдүүлүгү | 300 кг / 350 кг |
| Кепилдик | 1 жыл |
Aаксессуарлар
| Жок. | Аты | Сандар |
| 1 | Анестезия экраны | 1 даана |
| 2 | Денени колдоо | 1 жуп |
| 3 | Колду колдоо | 1 жуп |
| 4 | Ийин колдоосу | 1 жуп |
| 5 | Бутту колдоо | 1 жуп |
| 6 | Бөйрөк көпүрөсүнүн туткасы | 1 даана |
| 7 | Матрац | 1 топтом |
| 8 | Бекитүүчү кыскыч | 8 даана |
| 9 | Узун бекитүүчү кыскыч | 1 жуп |
| 10 | Алыстан башкаруу пульту | 1 даана |
| 11 | Электр линиясы | 1 даана |
| 12 | Гидравликалык май | 1 май куюлган банка |