Бардык капкактар 304 дат баспас болоттон жасалган, тазалоо жана дезинфекциялоо оңой.
Жогорку жарык өткөрүүчү була материал рентген нурларын колдонууга ылайыктуу.
Кеңейтилген матрацтын дизайны бейтаптарга операциялык столдо ыңгайлуураак жатууга мүмкүндүк берет.
TDY-G-1 электрогидравликалык операциялык стол Тайвандан келген өнүккөн гидравликалык башкаруу системасын, ишенимдүү электромагниттик клапандарды жана май насосторун колдонот, тынч жана туруктуу иштөөнү камсыз кылат.
1.Ultra-lowPпозиция
2. Кош муундуу баш плитасы
3.Bкүнөө- бөйрөктөBкыр
4. Орнотулган кайра заряддалуучу батарея
5. Механикалык тормоздор
| Модель буюму | TDY-G-1 электр-гидравликалык OR столу |
| Узундугу жана туурасы | 2080 мм * 550 мм |
| Бийиктик (өйдө жана төмөн) | 820 мм / 520 мм |
| Башкы пластина (өйдө жана ылдый) | 45°/ 90° |
| Арткы пластина (өйдө жана ылдый) | 80°/ 20° |
| Буттун табагы (өйдө / ылдый / сыртка) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тескери Тренделенбург | 20°/ 20° |
| Капталга эңкейтүү (Сол жана Оң) | 15°/ 15° |
| Бөйрөк көпүрөсүнүн бийиктиги | 110 мм |
| Электромотор системасы | Тайвандан келген Чаогер |
| Чыңалуу | 220В/110В |
| Жыштык | 50Гц / 60Гц |
| Кубаттуулуктун шайкештиги | 1.0 кВт |
| Батарея | Ооба |
| Матрац | Эстутум матрасы |
| Негизги материал | 304 дат баспас болоттон жасалган |
| Максималдуу жүк көтөрүмдүүлүгү | 200 кг |
| Кепилдик | 1 жыл |
Sстандарттуу аксессуарлар
| Жок. | Аты | Сандар |
| 1 | Анестезия экраны | 1 даана |
| 2 | Денени колдоо | 1 жуп |
| 3 | Колду колдоо | 1 жуп |
| 4 | Ийин колдоосу | 1 жуп |
| 5 | Бутту колдоо | 1 жуп |
| 6 | Бутту колдоо | 1 жуп |
| 7 | Бөйрөк көпүрөсүнүн туткасы | 1 даана |
| 8 | Узун бекитүүчү кыскыч | 1 жуп |
| 9 | Бекитүүчү кыскыч | 8 даана |
| 10 | Кол менен башкаруу | 1 даана |
| 11 | Электр линиясы | 1 даана |
| 12 | Педаль | 1 жуп |