TDY-1 электр операциялык столу иштөө учурунда ар кандай абалды тууралоону, анын ичинде столду көтөрүүнү, алдыга жана артка эңкейтүүнү, солго жана оңго эңкейтүүнү, арткы пластинаны бүктөөнү жана которууну камсыз кылуу үчүн электр түртүүчү таякчалуу мотордун иштөө системасын колдонот.
Бул көп функциялуу электр операциялык стол ар кандай операцияларга, мисалы, курсак хирургиясы, акушердик, гинекологиялык, ЛОР, урология, аноректалдык жана ортопедия сыяктуу операцияларга ылайыктуу.
1. Рентген сканерлөөдө жеткиликтүү
PFCC үстөл үстүн операциялар учурунда рентген сканерлөө үчүн колдонсо болот. TDY-1 электр операциялык үстөлүн 300 ммден ашык аралыкка жылдырса болот, бул операция учурунда С-кол үчүн жакшы перспектива аймагын камсыз кылат жана рентген пленка кутучалары менен колдонсо болот.
2. Кош башкаруу системасы кошумча
Кол менен башкаруу жана кошумча панелдик башкаруу элементтери хирургиялык операция учурунда кош коргоону камсыз кылат.
3. Орнотулган кайра заряддалуучу батарея
TDY-1 электр операциялык столу жогорку өндүрүмдүүлүктөгү кайра заряддалуучу батарея менен жабдылган, ал 50 операциянын муктаждыктарын канааттандыра алат. Ошол эле учурда, ал максималдуу коопсуздукту камсыз кылуу үчүн электр энергиясын берүү үчүн өзгөрмө ток менен жабдылган.
4. Орнотулган бөйрөк көпүрөсү
Орнотулган бел көпүрөсү, дарыгерлерге өт жана бөйрөк операцияларын жасоого ыңгайлуу
Параметрлер
| Модель буюму | TDY-1 электр операциялык стол |
| Узундугу жана туурасы | 2070мм*550мм |
| Бийиктик (өйдө жана төмөн) | 1000 мм / 700 мм |
| Башкы пластина (өйдө жана ылдый) | 45°/ 90° |
| Арткы пластина (өйдө жана ылдый) | 75°/ 20° |
| Буттун табагы (өйдө / ылдый / сыртка) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тескери Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Капталга эңкейтүү (Сол жана Оң) | 15°/ 15° |
| Бөйрөк көпүрөсүнүн бийиктиги | ≥110 мм |
| Горизонталдык жылдыруу | 300 мм |
| Флекс/Рефлекс | Айкалыштырылган операция |
| Рентген тактасы | Кошумча |
| Башкаруу панели | Стандарттык |
| Электромотор системасы | Jiecang |
| Чыңалуу | 220В/110В |
| Жыштык | 50Гц / 60Гц |
| Кубаттуулуктун шайкештиги | 1.0 кВт |
| Батарея | Ооба |
| Матрац | Эстутум матрасы |
| Негизги материал | 304 дат баспас болоттон жасалган |
| Максималдуу жүк көтөрүмдүүлүгү | 200 кг |
| Кепилдик | 1 жыл |
Стандарттык аксессуарлар
| Жок. | Аты | Сандар |
| 1 | Анестезия экраны | 1 даана |
| 2 | Денени колдоо | 1 жуп |
| 3 | Колду колдоо | 1 жуп |
| 4 | Ийин колдоосу | 1 жуп |
| 5 | Бутту колдоо | 1 жуп |
| 6 | Бутту колдоо | 1 жуп |
| 6 | Бөйрөк көпүрөсүнүн туткасы | 1 даана |
| 7 | Матрац | 1 топтом |
| 8 | Бекитүүчү кыскыч | 8 даана |
| 9 | Узун бекитүүчү кыскыч | 1 жуп |
| 10 | Кол менен башкаруу | 1 даана |
| 11 | Электр линиясы | 1 даана |