FD-G-1 электрдик гинекологиялык текшерүү столу жогорку бекем материалдарды колдонот жана коррозияга туруктуу, бул оорукананы күн сайын тазалоого жана дезинфекциялоого шарт түзөт.
Текшерүү столунун бетинин бийиктигин, арткы тактанын жана бут тактасынын бурчун буттун которгучу аркылуу тууралоого болот.
Аксессуарлар толугу менен даяр, жана стандарттуу түрдө ийин таянычтары, ийин боолору, билек боолору, туткалары, бут таянычтары жана чыпкасы бар кир жуугучтар бар.
Гинекологиялык текшерүү столунун негизи U формасындагы түзүлүштү кабыл алат, ал дарыгердин күнүмдүк иши үчүн буттун жана буттун кыймыл мейкиндигин камсыз кылат.
Бул медициналык гинекологиялык текшерүү үчүн операциялык керебет, гинекологиялык текшерүүлөр үчүн гана эмес, эркектердин урологиясы үчүн да ылайыктуу.
1.Түз эмес көбүктүү матрац
Электрдик гинекологиялык текшерүү столунун калыпка салынуучу матрацында эң акыркы бир калыптагы көбүктөндүрүү технологиясы колдонулат, бул бейтаптын ыңгайлуулугун бир топ жакшыртат.
2.Коррозияга туруктуу материал
Электрдик гинекологиялык текшерүү столунун бардык капкактары коррозияга туруктуу, тазалоо жана дезинфекциялоо оңой болгон жогорку сапаттагы материалдардан жасалган.
3. Бутту алмаштыргыч
Бутту которгуч менен жабдылган, акушердик текшерүү столунун ар кандай кыймылдарын ийкемдүү башкарат.
4.Көп функциялуу аксессуарлар
Стандарттуу ийин таянычынан тышкары, ийин боолору, туткалары, бут таянычтары, бут педальдары, даараткана, гинекологиялык текшерүү жарыгы же дарыгердин отургучу кошумча түрдө жеткиликтүү.
Параметрлер
| МодельБуюм | FD-G-1 электрдик гинекологиялык текшерүү столу |
| Узундугу жана туурасы | 1800 мм * 550 мм |
| Бийиктик (өйдө жана төмөн) | 950 мм / 680 мм |
| Тренделенбург / Тескери Тренделенбург | 14°/ 17° |
| Арткы пластина (өйдө жана ылдый) | 60°/10° |
| Электромотор системасы | Jiecang |
| Чыңалуу | 220В/110В |
| Жыштык | 50Гц / 60Гц |
| Кубаттуулуктун шайкештиги | 1.0 кВт |
| Батарея | Ооба |
| Матрац | Түзүлбөгөн матрац |
| Негизги материал | ABS |
| Максималдуу жүк көтөрүмдүүлүгү | 150 кг |
| Кепилдик | 1 жыл |
SстандарттууАксессуарлар
| Жок. | Аты | Сандар |
| 1 | Колду колдоо | 1 жуп |
| 2 | Буттун табагы | 1 топтом |
| 3 | Матрац | 1 комплект |
| 4 | Тутка | 1 жуп |
| 5 | Бут алмаштыргыч | 1 топтом |