1.Өтө төмөн позиция
Офтальмологиялык операциялык столдун минималдуу бийиктигин 500 ммге чейин тууралоого болот. Белгилүү электромагниттик жетектөөчү система туруктуу, ишенимдүү жана иштөө учурунда ызы-чуусуз. Бул офтальмология жана ЛОР хирургиясы үчүн эң жакшы тандоо.
2.Алынуучу баштыкча
Алынуучу баш плитасын механикалык тиштүү дөңгөлөк менен оңой башкарууга болот.
Баш жагынын жаздыкчасынын ортосундагы оюк конструкция эргономикалык талаптарга жооп берет.
3. Кең бет
Беттин туурасы 550 ммге жетиши мүмкүн, бул бейтаптын анын үстүндө ыңгайлуураак жатышына мүмкүндүк берет
4. Ийкемдүү бут которгуч
Арткы пластинанын жана бут пластинасынын бурчун буттун которгучу аркылуу тууралоого болот, бул дарыгерге офтальмологиялык операция учурунда бейтаптын абалын эң идеалдуу абалга тууралоого ыңгайлуу.
5. Желекче тормозу
Механикалык педаль тормоздору тезирээк, ыңгайлуу, коопсуз жана ишенимдүү.
6. Кошумча дарыгер отургучу
Дарыгердин отургучу колтуктардын, жөлөнгүчтөрдүн жана отургучтун бийиктигин тууралай алат.
Параметрлер
| Модель буюму | TDG-2 электрдик офтальмологиялык операциялык стол |
| Узундугу жана туурасы | 2080 мм * 550 мм |
| Бийиктик (өйдө жана төмөн) | 700 мм / 500 мм |
| Башкы пластина (өйдө жана ылдый) | 45°/ 90° |
| Арткы пластина (өйдө жана ылдый) | 45°/ 20° |
| Буттун табагы (өйдө жана ылдый) | 45°/ 20° |
| Горизонталдык жылдыруу | 300 мм |
| Электромотор системасы | Jiecang |
| Чыңалуу | 220В/110В |
| Жыштык | 50Гц / 60Гц |
| Кубаттуулуктун шайкештиги | 1.0 кВт |
| Батарея | Ооба |
| Матрац | Эстутум матрасы |
| Негизги материал | 304 дат баспас болоттон жасалган |
| Максималдуу жүк көтөрүмдүүлүгү | 200 кг |
| Кепилдик | 1 жыл |
Стандарттык аксессуарлар
| Жок. | Аты | Сандар |
| 1 | Инфузиялык таякча | 1 топтом |
| 2 | Колтук тактасы | 1 жуп |
| 3 | Аспаптар үчүн лоток | 1 топтом |
| 4 | Бекитүүчү кыскыч | 1 топтом |
| 5 | Матрац | 1 топтом |
| 6 | Бут алмаштыргыч | 1 топтом |