TY кол менен башкарылуучу операциялык стол көкүрөк жана курсак хирургиясы, ЛОР, акушердик жана гинекология, урология жана ортопедия ж.б. үчүн ылайыктуу.
Рама, колонна жана негиз дат баспас болоттон жасалган, тазалоо оңой жана коррозияга туруктуу.
Механикалык операциялык стол педаль май насосу менен көтөрүлүп жана түшүрүлөт, ал жылмакай иштейт жана коопсуз жана ишенимдүү. Башка бардык кыймылдар механикалык тиштүү дөңгөлөктөр менен башкарылат.
Бул гидравликалык операциялык столдун бутунун пластинасын бүктөп, алып салууну жана ажыратууну талап кылат, ошондой эле аны жөнгө салуу оңой. Ал Т-формасындагы негизди колдонот.
1.Айландыруу функциясы
Кол менен башкарылуучу операциялык столду 360° бурууга болот, дарыгерлер операция учурундагы абалына жараша бурчту тууралай алышат, бул операция учурунда операциялык мейкиндикти бир топ көбөйтөт. (Милдеттүү эмес)
2.Ийкемдүү абалга тез которулуу
Операциялык стол 200 талап кылат°бел көпүрөсүнүн функциясын алмаштыруу үчүн колдонула турган тутканы иштетүү менен столдун бетинде бир убакта чыгып туруу (бүгүү).
3. Эки катмарлуу стол үстү
Үстөл үчүн эки катмарлуу композиттик үстөл, төмөнкү рентгендик сиңирүү коэффициенти жана жогорку сапаттагы перспективалык эффект талап кылынат.
4. Дат баспас болоттон жасалган материал
Рама, негиз, көтөргүч колонна жана негизги трансмиссия конструкциясы 304 дат баспас болоттон жасалган, ал тазалоого жана сүртүүгө оңой, кислотага жана коррозияга туруктуу, бул анын эч качан дат баспастыгын камсыздайт.
5. Гидравликалык жана кол менен жөнгө салуу
Гидравликалык иштөө столун көтөрүү жана түшүрүү педаль май насосунун түрүн колдонот, ал жылмакай иштейт жана коопсуз жана ишенимдүү. Башка бардык кыймылдар механикалык тиштүү трансмиссиянын башы менен башкарылат.
Pараметрлер
| Модель буюму | TY кол менен иштөөчү стол |
| Узундугу жана туурасы | 2020 мм * 500 мм |
| Бийиктик (өйдө жана төмөн) | 1010 мм / 760 мм |
| Башкы пластина (өйдө жана ылдый) | 45°/70° |
| Арткы пластина (өйдө жана ылдый) | 75°/ 15° |
| Буттун табагы (өйдө / ылдый / сыртка) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тескери Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Капталга эңкейтүү (Сол жана Оң) | 20°/ 20° |
| Бөйрөк көпүрөсүнүн бийиктиги | ≥110 мм |
| Матрац | Эстутум матрасы |
| Негизги материал | 304 дат баспас болоттон жасалган |
| Максималдуу жүк көтөрүмдүүлүгү | 200 кг |
| Кепилдик | 1 жыл |
Sстандарттуу аксессуарлар
| Жок. | Аты | Сандар |
| 1 | Анестезия экраны | 1 даана |
| 2 | Денени колдоо | 1 жуп |
| 3 | Колду колдоо | 1 жуп |
| 4 | Ийинге таянуу | 1 жуп |
| 5 | Тизе таягы | 1 жуп |
| 6 | Бекитүүчү кыскыч | 1 топтом |
| 7 | Матрац | 1 топтом |